КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ «ПІД КЛЮЧ»
• безкоштовні консультації та конструкційні рішення
• власне проектування, конструювання та ноу-хау
• погодження дозволів на будівництво та змінення генплану
• власне виробництво
• постачання компонентів та проведення робіт
• гарантійне та післягарантійне обслуговування

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ БІОГАЗОВИХ СТАНЦІЙ
• приналежність до групи відновлювальних джерел енергії
• стабілізація гною, зниження запахів
• використання енергії органічних відходів
• ліквідація відходів
• екологічно чисте виробництво електроенергії та тепла
- зниження енергетичних витрат підприємства та підвищення
його конкурентоздатності
- виробництво високоякісних органічних добрив
- зниження залежності від викопних видів палива та зменшення
викидів парникових газів
- нові види газів та джерел прибутку в сільській місцевості
- підвищення конкурентоздатності та стабільності сільського
господарства
- збільшення енергетичної незалежності держави

ВИНИКНЕННЯ БІОГАЗУ

   Біогаз на станції виникає шляхом регульованого перегнивання органічних речовин без доступу повітря. В біогазовій станції переробляються, в першу чергу, органічні відходи сільського господарства та промислового виробництва, це гарантую ефективну ліквідацію відходів. Кількість виробленого газу залежить від кількості перероблюваних відходів. Основними відходами для переробки в біогазовій станції є: гній тваринницької галузі, відходи рослинництва, буряковий гніт (жом), силос, відходи від виробництва пива та спиртових напоїв.

  Газ, що виникає з цих відходів, має вміст метану 50-70% та є ефективною заміною природного газу. Біогаз спалюється в котлах чи когенераційних установках, котрі забезпечують електричну та теплову енергію. Безпечність системи забезпечується за допомогою пальника, в якому, при необхідності, спалюється надлишкова кількість газу.

ФУНКЦІОНАЛЬНА СХЕМА БІОГАЗОВОЇ СТАНЦІЇ

Сіркоочистка

   Для забезпечення довговічності роботи газового двигуна, кожен ферментер має своє біологічне видалення сірки, засноване на принципі подачі повітря в газову камеру ферментера. Це простий, природній метод забезпечує стабільне видалення сірки без додаткових затрат. За бажанням замовника можуть бути використані й інші біологічні чи хімічні методи видалення сірки з біогазу.

Виміри та контроль

   Наші біогазові станції керуються автоматичною системою управління технологічного процесу. Оператор управляє процесом за допомогою візуального програмного забезпечення, розміщеного в диспетчерському центрі.

   На екрані відображаються актуальні виміряні данні та величин, сигналізуються аварійні ситуації. Всі аврійні ситуації накопичуються в архіві роботи станції. Ця система дозволяє і дистанційно керувати станцією задля оперативного вирішення ситуацій, що виникають.

Газосховище

Біогазові станції можуть бути легко доукомплектовані емальованими газосховищами нашого виробництва. Газовий резервуар сконструйований таким чином, щоб поєднати переваги міцних та мембранних газосховищ. Емальована конструкція газосховища забезпечує його стійкість до зовнішніх впливів, мембрана всередині забезпечує герметичність та постійний тиск газу для його подачі.

Біогазова станція
ПУСТЕЙОВ

   Біогазова станція в м. Пустейов належить до групи станцій, призначених для сільського господарства. Для цієї біогазової станції були вибрані ферментери з дахом, котрий забезпечує ефективне акумулювання великої кількості виробленого газу. Робота станції забезпечується з коров’ячого та свинячого гною, з додаванням силосу, бурякового жому та сіна у кількості 130 м3/добу, сухий залишок складає 10-12%. Вхідний субстрат при ферментації нагрівається до температури 40 0С протягом 30 діб. Вироблений газ використовується для виробництва електричної енергії на чотирьох когенераційних двигунах загальною потужністю 680 кВт. Теплова енергія використовується для нагрівання ферментерів та будівель кооперативу поблизу станції.

Біогазова станція
ПІАСЧИНА

   На біогазовій станції Піасчина використаний наш багаторічний досвід зі створення та будівництва біогазових станцій, а також наші унікальні технології. Для цієї біогазової установки були вибрані ферментери з дахом, котрий забезбечує акумулювання великої кількості виробленого газу. Біогазова станція розміщена на території заводу з виробництва спирту та є частиною виробничого комплексу. На станції використовуються висококислотні відходи, отримані при виробництві спирту. З невеликим додаванням силосу. Сухий залишок складає лише 8%. Субстрат ферментується 30 днів. Потужність отриманої електричної енергії складає 2000 кВт та 2500 кВт теплової енергії, котра використовується в тепловому господарстві заводу. Власне джерело енергії та спосіб ліквідації відходів виробництва гарантує зниження накладних витрат виробництва та збільшує його конкурентоздатність на ринку.

  Біогазові станції з мокрим процесом, вироблені компанією VITKOVICE ENVI a.s., створюються на основі традиційних виробів компанії – емальованих резервуарів, застосовуваних в сільському господарстві.

  Емальовані резервуари ми виготовляємо та постачаємо вже протягом 50 років. В процесі розробки та вдосконалення наших емальованих резервуарів ми використовуємо практичний досвід користувачів. Ці емальовані резервуар, маючі високу хімічну та термічну стійкість, разом з унікальними технологіями нашої розробки, є основними конструкційними елементами біогазових станцій, що поставляються нами. В теперешній час ми розробляємо та постачаємо комплексні технологічні рішення біогазових для сільського господарства та промисловості у всьому світі.

gallery/1
gallery/img_bio2
gallery/img_bio12

БІОГАЗОВІ СТАНЦІЇ

gallery/12

електрична

gallery/16

когенераційна

установка

бак кінцевої

ферментації

реактор 

2-а ступінь

реактор

1-а ступінь

ємність 

гомогенізації

gallery/станция 1

Реактор

1-а ступінь

Резервуар для

вивантаження

Реактор

2-а ступінь

Когенераційна установка

Споруда обслуговування

Приймальна ємність

Ємність для шламу

Блок дезодорації

Ємність гомогенізації

gallery/пустейов1
gallery/пустейов2
gallery/пустейов3
gallery/пісчана1
gallery/пісчана2